Olejki Nanoil. Siła arganu i rycyny w trosce o włosy wysokoporowate

Myślisz, że naturalna pielęgnacja włosów zniszczonych jest niemożliwa i konieczne jest wyciągnięcie najcięższych dział? Jesteś w błędzie – wystarczy duet oleju rycynowego i oleju arganowego od Nanoil, aby zadbać o włosy wysokoporowate. Sprawdź sama.

Zacząć trzeba od podstaw. Czego potrzebują włosy wysokoporowate? Takiej pielęgnacji, którą zadziałamy zarówno na ich zniszczone końce, osłabioną strukturę pasm, jak i cebulki. Żadna odżywka do włosów zniszczonych nie daje takiej możliwości. Tylko naturalne olejki są w stanie wypielęgnować włosy o wysokiej porowatości kompleksowo, wzmocnić je i przywrócić naturalne piękno w zaledwie kilka tygodni.

Olejki Nanoil w pielęgnacji włosów zniszczonych

Jeśli nasze włosy są zniszczone, liczy się czas. Trzeba działać szybko, ale też skutecznie, pamiętając o tym, co może zniszczyć nasze włosy jeszcze bardziej. Pielęgnacja naturalna jest odpowiedzią na potrzebę skutecznej, ale jednocześnie łagodnej dla osłabionych włosów pielęgnacji.

Właśnie dlatego naturalne olejki kosmetyczne Nanoil są doskonałe do pielęgnacji włosów wysokoporowatych. To kosmetyki, które zaprojektowała dla nas natura, a marka Nanoil opakowała je tylko w szalenie estetyczne i wygodne buteleczki. Warto sięgnąć po olejki Nanoil, ponieważ:

  • są tłoczone tradycyjną metodą na zimno,
  • nie są rafinowane, więc mają maksimum dobrych składników,
  • ich formuły są lekkie i nie obciążają włosów,
  • można je stosować samodzielnie lub z innymi produktami.

Jakie olejki do włosów zniszczonych?

Dobrze jest wiedzieć, jakie olejki do pielęgnacji włosów sprawdzą się, gdy mamy zniszczone pasma. Nie każdy wybór będzie dobry. W bogatej ofercie Nanoil są dwa tłoczone na zimno i nierafinowane olejki do włosów, które mogą sprostać wyzwaniom, jakie stawia pielęgnacja zniszczonych, łamliwych i rozdwajających się pasm: olejek arganowy Nanoil o silnym działaniu regenerującym oraz olejek rycynowy Nanoil, który kompleksowo pielęgnuje skórę głowy. Ich właściwości uzupełniają się, dzięki czemu za sprawą tylko dwóch olejków, możemy dostarczyć wysokoporowatym pasmom wszystkiego, czego potrzebują do wzmocnienia.

olejek-arganowy-nanoilOlejek arganowy Nanoil – do regeneracji

Pierwszy olejek z serii Nanoil, który warto stosować na włosy wysokoporowate, to tłoczony na zimno i nierafinowany olej z orzechów arganowych. Nanoil Argan Oil to lekki, złocisty olejek, który zawiera około 100 różnych składników odżywczych – w tym skwalan, kwasy tłuszczowe omega, witaminę E, inne witaminy, minerały i fitosterole. To właśnie dzięki tym składnikom ma tak świetne działanie.

To nie tylko regenerujący olejek do włosów, który wspiera odbudowę zniszczonych struktur i wzmacnia. To także naturalny olejek, który chroni przed czynnikami szkodliwymi, m.in. wysoką temperaturą, słońcem, nadmierną utratą nawilżenia. Dzięki swoim właściwościom olejek arganowy Nanoil jest w stanie zregenerować zniszczone pasma i zapobiec ich dalszemu osłabianiu. Wystarczy stosować go do olejowania włosów (najlepiej na mokro lub na gorąco, bo wtedy działa najintensywniej).

Zregeneruj swoje włosy już dziś!
Wejdź na www.nanoil.pl/olej-arganowy 

olejek-rycynowy-nanoilOlejek rycynowy Nanoil – na skórę głowy

Drugi z olejków Nanoil, na który dobrze zwrócić uwagę przy wyborze produktów do pielęgnacji zniszczonych włosów, to 100% organiczny olej z nasion rącznika pospolitego, znany jako olejek rycynowy. Jest popularny wśród włosomaniaczek jako najskuteczniejszy olejek na porost włosów, ale warto docenić też jego inne właściwości – m.in. to, że ma działanie antybakteryjne, dzięki niespotykanego kwasowi rycynolowemu, który się w nim znajduje. Olejek rycynowy Nanoil dzięki temu jest w stanie pielęgnować skórę głowy i działać na problemy z włosami u źródła, w cebulkach.

Regularne stosowanie Nanoil Castor Oil to dobra decyzja. Olejek rycynowy Nanoil przede wszystkim wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu poprawia się ich potencjał regeneracyjny i zostaje przyspieszony wzrost. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze, gęstsze i zdrowsze, ale to nie wszystko. Olej rycynowy Nanoil reguluje pH skóry głowy i dba o o nią. Zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum, ogranicza podrażnienia i problemy, które często towarzyszom włosom wysokoporowatym np. łupież.

Zadbaj o skórę głowy i wzmocnić cebulki!
Wejdź na www.nanoil.pl/olej-rycynowy